Kapat
Tüm İçerikler 0

Salon Keyfiniz “Sobro” ile Bölünmeyecek

Günümüz teknolojisi, son on yılda büyük bir ivme ile artış göstermiş ve göz ardı edilemeyen bir ölçüde şuanda hayatımıza yön veren bir nokta haline gelmiş bulunmaktadır. Bunun ile birlikte, akıllı telefonların birçok günlük aktivitemizi düzenli, sıralı ve keyifli bir şekilde yapmamıza olanak sağlar hale geldi.

Onlar sayesinde, oturduğumuz yerden kimi zaman bir İnternet sitesinden kıyafet beğenerek, online ödemesini yaparak ona sahip oluyoruz. Kimi zaman ise, İnternet siteleri ile bütün dünyadaki haberleri okuyabiliyoruz. Bu sağladığı avantajların ardı arkası kesilmez iken, Indiegogo üzerinde fonlanmaya açılan projenin detayları ile büyüleniyoruz.

Önce giyilebilir teknolojilerin izlediği seriyi, şimdi mobilyalar üzerinde görüyoruz. Bu projede, salondaki kanepeden hiç kalmadan, tüm işlerinizi organize edebileceğiniz bir masa tasarımı ile kullanıcı önüne çıkılmış. Ürünün teknik özellikleri LED sistemi sayesinde ortam atmosferini değiştirebilecek yanı var iken, kablosuz hoparlör sistemi ile herhangi ek sisteme ihtiyaç duymayacaksınız. En dikkat çeken noktalarından birisi ise, çekmece bölmesi ile soğutucu alanı oluyor. Evdeki yeni nesil bir mini bar şık tasarımı ile zevkine düşkün olanların şimdiden gözdesi olmaya aday olduğunu düşünüyoruz.

Salonda maç gecesinde veya bir film esnasında içeceğinizi hiç ayağa kalkıp durdurman devam edebileceksiniz. Bu özelliklerin yanında üzerinde bulunan prizler sayesinde kablo karmaşasına da son verecek gibi görünüyor. USB girişleri ve kullanıcı kontrol yüzeyleri ile emrinize hazır bir yardımcı karşımızda.

Şuanda fonlanması devam eden ürünün, siyah, beyaz ve ahşap olmak üzere üç farklı opsiyonu ile geliyor. Bu ayrıcalıklı geleceğin mobilyasının fiyatı ise 699 Dolar olarak belirlenmiş. İlerleyen dönemlerde ise bu rakamın artacağı belirtilmiş.