Kapat
battle bay oyunu indirilmeye sunuldu
Oyun 0

Battle Bay Oyunu İndirilmeye Sunuldu

Angry Birds’ün yapımcısı Rovio’dan piyasaya sürülecek olan Battle Bay oyunu İOS ve Android Platformları için indirilmeye sundu. Google Play’den ve App Store’den indirilebilecek olan oyunun şimdiden kullanıcıları indirmeye başladı.

Battel Bay MOBA türünde bir savaş oyunu ve gerçek zamanlı gerçek kullanıcıların oynayabileceği bir oyun olmakta. 5’e 5 takımlar halinde oynana oyunda amaç rakip gemileri batırmak için savaşmak. Oyuda ayrıca level atladıkça, sağlık, savunma,ateş ve hız kazanabiliyorsunuz. Ayrıca level atladıkça klanınız güçleniyor. Oyun içinde farklı özelliklere sahip bir çok gemi var. Oyun içinde bu gemilere level atlatarak daha güçlü olmalarını ve rakipleri alt etmenin yollarını arayacaksınız. Her oyunda olduğu gibi Battle Bay oyunda da uygulama içi satın alma işlemleri bulunmakta. Ücretsiz olarak google play ve app store’dan indirme şansına sahipsiniz.

Oyun içinde arkadaşlarınızla koordineli bir savaş yapmak için ayrıca sohbet bölümü bulunuyor.

Dalgalı sularda savaş oyunu oynamak isteyenler için indirilmeye sunulan oyunun her bir bölümünü heyecan içinde oynayacaksınız.

Farklı bölümlerde kapılardan rakip sulara geçerek karşılaştığınız rakiplere saldırarak ve onları yok ederek yapılan savaşlarda, dilerseniz arkadaşlarınız arasında oynayın, dilerseniz hiç tanımadığınız insanlar ile karşılaşın. Telefonunuzun sol bölümünü joystick , sağ tarafınıda silahlarınızı ateşlemek için kullanın.